Widget Block (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Settings
no: Innstillinger

en: Human readable name
no: Lesbart navn

en: The block has been created.
no: Blokka ble opprettet.

en: Identifier
no: Identifikator

en: Embed
no: Innebygget
