Widget Block (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: The block has been created.
ta: தொகுதி உருவாக்கப்பட்டது

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: Embed
ta: உட்பொதி
