Widget Block (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Human readable name
tr: İnsan tarafından okunabilir ad

en: The block has been created.
tr: Blok oluşturuldu.

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: Embed
tr: Göm

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
tr: "%name" bloğunu silmek istediğinizden emin misiniz?
