Widget Block (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: The block has been created.
eu: Blokea sortu da.
