Widget Block (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Settings
ja: 設定

en: Human readable name
ja: 人間が判別可能な名称

en: The block has been created.
ja: ブロックが作成されました。

en: Identifier
ja: 識別子

en: Embed
ja: エンベッド

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
ja: 本当に、 "%name" ブロックを削除してよろしいですか?
