Widget Block (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.
