Widget Block (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Human readable name
kn: ಮನುಷ್ಯರು ಓದಬಹುದಾದ ಹೆಸರು

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ
