Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: English
af: Engels

en: Russian
af: Russies

en: Ukrainian
af: Ukrainees
