Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: English
cs: Anglicky

en: Russian
cs: Rusky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky
