Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: English
cy: Saesneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Ukrainian
cy: Wcreineg
