Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: English
de: Englisch

en: Russian
de: Russisch

en: Ukrainian
de: Ukrainisch
