Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: English
eo: Angla

en: Russian
eo: Rusa

en: Ukrainian
eo: Ukraina
