Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: English
es: Inglés

en: Russian
es: Ruso

en: Ukrainian
es: Ucraniano
