Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: English
eu: Ingelesa

en: Russian
eu: Errusiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera
