Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: English
fi: englanti

en: Russian
fi: venäjä

en: Ukrainian
fi: ukraina
