Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: English
fr: Anglais

en: Russian
fr: Russe

en: Ukrainian
fr: Ukrainien
