Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: English
hr: Engleski

en: Russian
hr: Ruski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski
