Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی
