Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: English
lv: Angļu

en: Russian
lv: Krievu

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu
