Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Russian
ne: रूसी

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी
