Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: English
nn: Engelsk

en: Russian
nn: Russisk

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk
