Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: English
bg: Английски

en: Russian
bg: Руски

en: Ukrainian
bg: Украински
