Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: English
ca: Anglès

en: Russian
ca: Rus

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès
