Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Search
sv: Leita

en: Settings
sv: Setingar

en: English
sv: Enskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Ukrainian
sv: Ukrainskt
