Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: English
he: אנגלית

en: Russian
he: רוסית

en: Ukrainian
he: אוקראינית
