Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: English
hu: angol

en: Russian
hu: orosz

en: Ukrainian
hu: ukrán
