Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: English
it: Inglese

en: Russian
it: Russo

en: Ukrainian
it: Ucraino
