Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: English
mr: इंग्लीश

en: Russian
mr: रशियन

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन
