Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: English
ro: Engleză

en: Russian
ro: Rusă

en: Ukrainian
ro: Ucraineană
