Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: English
ru: Английский

en: Russian
ru: Русский

en: Ukrainian
ru: Украинский
