Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: English
sq: Anglisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase
