Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Russian
te: రష్యన్

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్
