Widget to search from ofru.ru (7.x-1.21) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: English
ur: انگریزی

en: Russian
ur: روسی

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی
