Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: English
ja: 英語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Ukrainian
ja: ウクライナ語
