Widget to search from ofru.ru (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: English
pl: Angielski

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Ukrainian
pl: Ukraiński
