Widgets (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Overridden
af: Oorheers

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug
