Widgets (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Text
et: Tekst

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Set name
et: Komplekti nimetus

en: Revert
et: Lähtesta

en: Style
et: Stiil

en: revert
et: tühista

en: About
et: Programmist

en: Widgets
et: Vidinad

en: Override defaults
et: Kirjuta vaikeväärtused üle

en: No replacement, just delete
et: Asendust ei ole, lihtsalt kustuta

en: !name must be an integer.
et: !name peab olema täisarv.

en: !name must be a positive integer.
et: !name peab olema positiivne täisarv.

en: !name must be a hexadecimal color value.
et: !name peab olema kuueteistkümnendkoodis väljendatud värvikood.

en: Width and height can not both be blank.
et: Pikkus ja laius ei saa olla mõlemad tühjad.

en: Create new set
et: Lisa uus komplekt

en: Weight for @title
et: @title kaal
