Widgets (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Revert
sq: Rikthe

en: revert
sq: rikthe

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
