Widgets (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Text
be: Тэкст

en: <none>
be: -Няма-

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Overridden
be: Адменена

en: Set name
be: Усталяваць імя

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: revert
be: адкат

en: About
be: Аб

en: Override defaults
be: Адмяніць значэнні па змоўчанні

en: No replacement, just delete
be: Не замяняць, проста выдаліць

en: !name must be an integer.
be: !name павінна быць убудаваным.

en: !name must be a positive integer.
be: !name  павінна быць станоўчым цэлым лікам.

en: !name must be a hexadecimal color value.
be: !name мусіць быць шаснаццатковым значэннем колеру.

en: Width and height can not both be blank.
be: Шырыня і вышыня не могуць быць пустымі абедзве.

en: Revert style
be: Вярнуць стыль

en: Create new set
be: Стварыць новы набор

en: Weight for @title
be: Вага для @title
