Widgets (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: About
br: Diwar-benn
