Widgets (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Set name
gl: Nome do conxunto

en: Revert
gl: Volver

en: Style
gl: Estilo

en: revert
gl: volver

en: About
gl: Información

en: Element
gl: Elemento

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Override defaults
gl: Sobrescribir valores predeterminados

en: No replacement, just delete
gl: Non remplazar, só borrar

en: !name must be an integer.
gl: !name debe ser un enteiro.

en: !name must be a positive integer.
gl: !name debe ser un enteiro positivo.

en: !name must be a hexadecimal color value.
gl: !name debe ser un valor de cor hexadecimal.

en: Width and height can not both be blank.
gl: Non se poden deixar a vez en branco ancho e alto.

en: Revert style
gl: Restablecer estilo

en: Create new set
gl: Crear conxunto novo

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
