Widgets (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း
