Widgets (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Text
tr: Metin

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Custom
tr: Özel

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Set name
tr: Adı ayarla

en: Service links
tr: Paylaş Butonları

en: Revert
tr: Geri al

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: revert
tr: geri al

en: About
tr: Hakkında

en: Element
tr: Öğe

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri

en: Override defaults
tr: Varsayılanların üzerine yaz

en: No replacement, just delete
tr: Değiştirme, sil

en: !name must be an integer.
tr: !name bir tam sayı olmalı.

en: !name must be a positive integer.
tr: !name pozitif bir tam sayı olmalı.

en: !name must be a hexadecimal color value.
tr: !name onaltılık bir renk değeri olmalı.

en: Width and height can not both be blank.
tr: Genişlik ve yükseklik değerlerinin her ikisi birden boş olamaz.

en: Revert style
tr: Stili ilk haline döndür

en: Create new set
tr: Yeni küme oluştur

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Configure an widget set.
tr: Bir arayüz nesneleri kümesi yapılandır.
