Widgets (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: <none>
ro: <nimic>

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Custom
ro: Personalizat

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Set name
ro: Setare nume

en: Revert
ro: Revenire

en: Style
ro: Stil

en: revert
ro: revenire

en: About
ro: Despre

en: Override defaults
ro: Suprascrie opțiunile implicite

en: No replacement, just delete
ro: Nici o înlocuire, doar ștergeți

en: !name must be an integer.
ro: !name trebuie să fie un număr întreg.

en: !name must be a positive integer.
ro: !name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: !name must be a hexadecimal color value.
ro: !name trebuie să fie o valoare de culoare în format hexazecimal.

en: Width and height can not both be blank.
ro: Lățimea și înălțimea nu pot fi ambele nule.

en: Create new set
ro: Crează un set nou

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
