Widgets (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Set name
sk: Názov sady

en: Service links
sk: Odkazy na služby

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Style
sk: Štýl

en: revert
sk: vrátiť

en: About
sk: Informácie o

en: Override defaults
sk: Nahradiť predvolené

en: No replacement, just delete
sk: Nenahradzovať, len vymazať

en: !name must be an integer.
sk: !name musí byť celé číslo.

en: !name must be a positive integer.
sk: !name musí byť kladné celé číslo.

en: !name must be a hexadecimal color value.
sk: !name musí byť farba v hexadecimálnom formáte.

en: Width and height can not both be blank.
sk: Šírka a výška nemôžu byť súčasne prázdne.

en: Revert style
sk: Vrátiť štýl

en: Create new set
sk: Vytvoriť novú sadu

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
