Widgets (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Text
ar: نص

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Custom
ar: مخصص

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Set name
ar: اسم المجموعة

en: Revert
ar: استرجع

en: Style
ar: نمط

en: revert
ar: استرجاع

en: About
ar: حول

en: Element
ar: عنصر

en: Override defaults
ar: تجاوز الإعدادات الافتراضية

en: No replacement, just delete
ar: فقط حذف بدون تبديل

en: !name must be an integer.
ar: يجب أن يكون !name عدد صحيح.

en: !name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون !name عدداً صحيحياً موجباً.

en: !name must be a hexadecimal color value.
ar: يجب أن يكون !name قيمة لون ست عشرية hexadecimal.

en: Width and height can not both be blank.
ar: لا يمكن للارتفاع والعرض أن يكون كلاهما فارغاً.

en: Revert style
ar: استعادة النمط

en: Create new set
ar: إنشاء مجموعة جديدة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
