Widgets (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: Text
hi: लेख

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Set name
hi: नाम भरें

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Style
hi: अंदाज

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: Create new set
hi: नया वर्ग बनाएँ

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
