Widgets (7.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: <none>
cs: <žádné>

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Custom
cs: Vlastní

en: Overridden
cs: Překryto

en: Set name
cs: Jméno sady

en: Revert
cs: Vrátit

en: Style
cs: Styl

en: revert
cs: vrátit

en: About
cs: Popis

en: Widgets
cs: Widgety

en: Override defaults
cs: Přepsat výchozí

en: No replacement, just delete
cs: Žádné nahrazení, pouze smazat

en: !name must be an integer.
cs: !name musí být celé číslo.

en: !name must be a positive integer.
cs: !name musí být kladné celé číslo.

en: !name must be a hexadecimal color value.
cs: !name musí být hexadecimální hodnota barvy.

en: Width and height can not both be blank.
cs: Alespoň jedno z polí Výška a Šířka musí být vyplněno.

en: Revert style
cs: Obnovit styl

en: Create new set
cs: Vytvořit novou sadu

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
