Widgets (7.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Text
cy: Testun

en: <none>
cy: <dim>

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Custom
cy: Addasu

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Style
cy: Arddull

en: revert
cy: dychwelyd
