Widgets (7.x-1.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag
